"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кабмін зняв обмеження по виїзду осіб з інвалідністю за кордон

Кабінет міністрів України зняв обмеження щодо кількості виїздів за кордон для осіб з інвалідністю та осіб, що їх супроводжували під час воєнного стану. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

«Уряд вніс зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України у разі введення надзвичайного або воєнного стану. Зазначеними змінами знято обмеження щодо кількості виїздів за кордон для осіб з інвалідністю та осіб, що їх супроводжували. Унормовано питання підтвердження факту догляду, особами, які здійснюють догляд за особою, яка має потребу в ньому», - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що збільшено строк для звернення супроводжуючих осіб до закордонної дипломатичної установи України в державі перебування для взяття осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю на консульський облік до семи робочих днів.

В квітні Кабінет міністрів України дозволив чоловікам від 18 до 60 років, в яких є інвалідність і це підтверджено документально, перетинати кордон у період воєнного стану.

У серпні уряд дозволив морякам виїжджати за кордон.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини