"Підтримати"
Новини
Всі новини

На авіабазі Рамштайн відбудеться чергове засідання Контактної групи з оборони України

П'яте засідання Контактної групи з оборони України ("Рамштайн") відбудеться 8 вересня у Німеччині. Про це повідомляє пресслужба командування ВПС США у Європі та Африці.

«Планується, що міністр оборони США Ллойд Остін особисто проведе засідання Контактної групи з питань оборони України на авіабазі Рамштайн у Німеччині, 8 вересня 2022 року», - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що Остін запросив міністрів оборони та високопоставлених військових з усього світу для обговорення поточної кризи в Україні та різноманітних проблем безпеки, з якими стикаються союзники та партнери США.

В липні міністр оборони України Олексій Резніков розповів про результати четвертого засідання Контактної групи з оборони України ("Рамштайн-4"). Тоді він підтвердив передачу Україні ще чотирьох систем HIMARS та заявив, що нові зобов’язання партнерів стосуються і суші, і моря, і неба.

Формат Контактної групи з оборони України було ініційовано у квітні США. Перша зустріч відбулася у німецькому Рамштайні наприкінці квітня.

Друга зустріч відбулася у віртуальному форматі 23 травня.

15 червня у Брюсселі пройшло третє засідання групи.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини