"Підтримати"
Новини
Всі новини

Восени у Британії назвуть місто, де відбудеться Євробачення-2023

Восени у Британії оберуть місто, в якому відбудеться популярний пісенний конкурс "Євробачення-2023". Заявки подавали двадцять міст.

Британська корпорація ВВС оголосила шортлист з семи міст, які претендують на право проведення пісенного конкурсу «Євробачення» наступного року. До них увійшли Бірмінгем, Ліверпуль, Манчестер, Глазго, Лідс, Ньюкасл і Шефілд.

ВВС отримала заявки від 20 міст з усіх чотирьох націй, які входять до складу Великої Британії. Усі вони розповіли, як відображатимуть українську культуру, музику та громади, щоб наголосити на тому, що Україна перемогла на «Євробаченні-2022».

До шортлиста увійшли сім міст, вибір був зроблений на основі їхньої відповідності переліку критеріїв, які дозволять їм провести заходи такого масштабу та рівня складності. Враховуючи обмежений час до події, процедура відбору в основному зосереджена на демонструванні попереднього досвіду організації великих міжнародних заходів та власної спроможності прийняти свято сучасної музики.

Відбір міста-господаря конкурсу відбувається у два етапи. Сім міст з шортлиста вийшли до другого, фінального етапу. ВВС вибере переможця разом з Європейською мовною спілкою. Місто-господар «Євробачення-2023» буде названо восени.

Нагадаємо, на «Євробаченні-2022» переміг гурт Kalush Orchesta, який наприкінці свого виступу закликав допомогти Україні та врятувати «Азовсталь». Гурт отримав 631 бал, при цьому 439 балів віддали глядачі.

17 червня EBU заявив про те, що Україна не зможе проводити «Євробачення-2023» через неможливість безпеки учасників. З критикою такого рішення виступив міністр культури та інформаційної політики нашої країни Олександр Ткаченко, який вимагав його перегляду. Про те, що конкурс має відбутися в Україні, заявляв і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Ця країна посіла друге місце на "Євробаченні-2022".

25 липня стало відомо, що країною-господаркою конкурсу наступного року стане Велика Британія.

Джерело: ZN,UA


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме