"Підтримати"
Новини
Всі новини

Жінки та військовий облік: нові роз'яснення законодавців

У цивільному середовищі продовжуються бурхливі обговорення майбутньої постановки на військовий облік жінок. Законодавці зробили відповідне роз'яснення.

Військовозобов’язаними є ті жінки, які мають відповідний диплом про освіту, а не ті, хто працює не за спеціальністю. Про це на брифінгу розповів народний депутат, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський, передає УНН.

"На військовий облік повинні стати жінки, які отримали професійну освіту за відповідним фахом. Тобто це не ті, хто працює не за спеціальністю, а ті, хто має відповідний документ, що підтверджує їх рівень кваліфікації. На сьогодні це жінки, які мають військово-облікові спеціальності, а також тих професій, в яких може виникнути потреба Збройних сил. Це працівники медичної сфери, сфери харчування і технологій приготування харчової продукції; професії, пов’язані із засобами зв’язку чи з інформативними технологіями, з хімічною продукцією", – повідомив Веніславський.

Депутат зазначив, що до 1 жовтня такі жінки мають стати на військовий облік. Якщо вони цього не зроблять, то наразі жодних жорстких санкцій не застосовуватимуть, проте в майбутньому їх можуть ввести.

Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ повідомили, що жінок братимуть на військовий облік лише за їхньою згодою.
Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме