"Підтримати"
Новини
Всі новини

Служба безпеки Латвії попередила про ризики, пов'язані з російськими медіа

Переїзд так званих "російських ліберальних ЗМІ" до Латвії – це основа майбутньої вільної преси в Росії чи загроза самій Латвії?

Служба державної безпеки (СДБ) попередила вищих посадових осіб Латвії про ризики, пов'язані з тим, що у Латвії починає працювати дедалі більше російських медіакомпаній.

Цього тижня Латвійське радіо повідомило, що з початком війни в Україні до Латвії з Росії емігрували понад 200 російських журналістів та 23 засоби масової інформації. Деякі з них вже офіційно розпочали роботу з Риги.

Служба держбезпеки у письмовому роз'ясненні Латвійському радіо заявила, що "оцінює те, що відбувається в інформаційному просторі в контексті поточної геополітичної ситуації та агресивної війни Росії в Україні".

"СДБ постійно оцінює ризики, що виникають внаслідок цілеспрямованих та систематичних зусиль Росії щодо впливу на інформаційний простір та ЗМІ. Служба держбезпеки поінформована про роботу російських незалежних ЗМІ у Латвії. У зв'язку з цим служба виявила ризики для безпеки латвійського інформаційного простору, а також розвідувальні ризики пов'язані з тим, що діяльність ЗМІ традиційно була на користь російських спецслужб. Про це СДБ проінформувала найвище керівництво країни", - повідомляє служба.

Джерело: Delfi


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме