"Підтримати"
Новини
Всі новини

The New York Times відкриває бюро у Києві

Впливове американське видання The New York Times відкриває бюро в Україні. Очолить його колишній співробітник московського відділу Ендрю Крамер. Чи зможе він бути об'єктивним після 10 років перебування в Росії?

«Ми створили бюро у Києві, щоб продовжувати висвітлювати війну, яка перевернула життя мільйонів українців, а її луна пролунала далеко за межами країни. Конфлікт поставив людей у ​​всьому світі під загрозу голодної смерті, зруйнував альянси, підірвав зусилля щодо переходу на чисту енергію та кинув виклик і без того тендітному світовому порядку, заснованому на правилах», — йдеться у повідомленні NYT.

Представляючи керівника київського бюро Ендрю Крамера, видання назвало його «найкращим кандидатом» на цю посаду. До приходу в NYT журналіст працював у Associated Press, The Washington Post, а також як позаштатний репортер у San Francisco Chronicle і The Ukiah Daily Journal у Каліфорнії.

Повідомляється, що Крамер неодноразово писав про Україну з Москви, а також був військовим кореспондентом на Донеччині у 2014 році.

Шеф-редактор щойно відкритого у Києві бюро The Washington Post дав інтерв'ю виданню НВ. Зокрема, розкрито подробиці його біографії.

Крамер розпочав кар'єру в NYT у 2005 році. Він був кореспондентом Business Day, а згодом — міжнародного відділу. Упродовж кількох років був основним репортером, який висвітлював події в Україні з бюро у Москві. Коли 2014 року на Донбасі розпочалася війна, Крамер був військовим кореспондентом на сході України.

Протягом повномасштабної війни Росії проти України The New York Times опублікувала низку матеріалів, у тому числі докази (відео та свідчення очевидців) страти мешканців Бучі Київської області, захопленої російськими окупантами. Також видання оприлюднило редакційний матеріал - "Війна в Україні ускладнюється, і Америка не готова" - в якому припустило, що Україна буде змушена поступитися територією Росії. Його різко розкритикували у Києві — в Офісі президента наголосили, що на поступки не підуть.

Нагадаємо, 11 травня стало відомо, що бюро у Києві створила впливова американська газета The Washington Post, яку очолила Ізабель Хуршудян.

Джерело: NYT, НВ


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме