"Підтримати"
Новини
Всі новини

В Австралії відкрили виставку творів мистецтва, присвячену Україні

В австралійському Сіднеї відбулася виставка творів мистецтва, організована українською діаспорою і присвячена Україні та її боротьбі проти російських загарбників.

 "Справжній синій та трохи Yellow UNITED" - таку назву дали автори задуму цьому неймовірному вернісажу.

На цій виставці майже двадцять українських та австралійських художників представили колекцію творів мистецтва з використанням різних засобів виконання та стилів, від стародавніх народних технік до класицизму, абстракції.

Українці та австралійці, як "справжні сині" друзі мають глибокий зв'язок з природою, захоплюються її красою та цінують турботу про довкілля. Мета виставки - зафіксувати цей спільний зв'язок, сприяти єдності.

Представлені на виставці художники, а це Олена Левківська, Тетяна Колдуненко, Олена Виговська, Аліса Віговська, Наталія В'яз, , Наталя Кравченко, Діна Палмер, Пета Дзюбел, Джейн Парк, Кессі Софія, Холлі Магоні, Філіппа Томас, Лорейн Гумберт, Анна Фігейра, Рейчел Керол, Сьюзан Патрік, Джеміна Керол та інші не просто виставили свої твори, але й збирали кошти для допомоги Україні. А також пригощали гостей синім чаєм з жовтим лимоном - у кольорах України.

Українська громада у Австралії живе насиченим життям, знайомлячи далекий континент з культурою України і розповідаючи про страшну війну, яку розв'язала на нашій території Росія.

Нагадаємо, на початку липня прем‘єр-міністр Австралії Ентоні Албаніз відвідав у Київській області визволені від російських загарбників Бучу, Ірпінь і Гостомель і своїми очима побачив сліди перебування там російських військових злочинців.

InfoKava

Фото, відео: Тетяна Колдуненко, Олена Левківська (True Blue and a little bit of Yellow), Фейсбук


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме