"Підтримати"
Новини
Всі новини

Внутрішні переселенці можуть отримувати соцвиплати навіть за втрати паспорта

Мобільний додаток "Дія" допоможе внутрішньо переміщеним особам вирішити проблеми з документами навіть за їх втрати - введено таку опцію.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати соціальні послуги та виплати навіть у разі втрати паспорта. Для цього можна буде використати документи із застосунку "Дія", зокрема єДокумент, або довідку про те, що особа звернулася за оформленням паспорта до Державної міграційної служби. Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Внутрішньо переміщені особи можуть ставати на облік, реєструватись та отримувати допомогу від держави навіть без наявності паспорта – на підставі довідки від Державної міграційної служби (ДМС) чи через застосунок "Дія". Запрацювала відповідна урядова постанова, яку ініціювало Мінреінтеграції спільно з Мінсоцполітики та ДМС", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що це значно спростить життя людям, які перемістилися із зон бойових дій і втратили документи. Довідку про те, що особа звернулась за оформленням паспорта, можна отримати в центрах надання адміністративних послуг, територіальних органах, підрозділах чи підприємствах ДМС.

Кабінет міністрів України вніс зміни до порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

Наразі Мінсоцполітики проводить оцінку доробок та розробки, щоб послугу щодо зняття людини з обліку внутрішньо переміщеної особи можна було запустити у мобільному застосунку "Дія".
Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме