"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ухвалено закон про врегулювання роботи фрілансерів

Фрілансерам не можуть заборонити працювати одночасно на кількох роботодавців - про це говорить один із пунктів закону, ухваленого Верховною Радою у другому читанні.

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо врегулювання питання нестандартних форм зайнятості для осіб, які виконують роботу на непостійній основі, або фрілансерів. Про це повідомив голова підкомітету з питань Регламенту ВР, нардеп від “Слуги народу” Павло Фролов, передає УНН.

«Законом 5161 запровадили нову форму трудового договору – договір з нефіксованим робочим часом, згідно якого обов’язок працівника виконувати роботу виникає виключно за умови надання власником наявної роботи, без гарантій того, що така робота буде надаватися постійно із виплатою зарплати за фактично відпрацьований час (мінімум 32, максимум 40 годин на місяць) та забороною роботодавцю перешкоджати працівнику виконувати роботу за іншим трудовим договором у іншого роботодавця», - повідомив Фролов.

Раніше Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект №5161, спрямований на врегулювання питання нестандартних форм зайнятості для осіб, які виконують роботу на непостійній основі, або фрілансерів.

Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини