"Підтримати"
Новини
Всі новини

Перевірте свої підписки у соцмережах - там можуть опинитися вороги України

Радимо читачам уважно придивитися до тих каналів, які, як вам здається, пишуть "правду". Бо під виглядом правильних слів українцям подають прокремлівські наративи. Не забувайте: окрім війни на винищення України фізично йде інформаційна війна – за душі наших людей.

Центр стратегічних комунікацій опублікував список 100 російських телеграм-каналів, які маскуються під українські. Відомості про них опублікували багато проукраїнських ЗМІ.

"В умовах, коли Україна успішно протистоїть російському нападу, вкрай актуальне питання інформаційної безпеки. Адже не маючи можливості перемогти на полі бою, ворог намагається посіяти "зраду" і розхитати українське суспільство. Зокрема, на це працює низка нібито незалежних Телеграм-каналів, роботу яких насправді координує кремль через свої спецслужби", – йдеться у повідомленні.

Причетність каналів до російських спецслужб встановила раніше Служба безпеки України у рамках відповідних кримінальних проваджень. Деякі з них для власного розкручування замовляють рекламу в українських пабликах.

Також додамо: коли ви берете в соціальних мережах когось у друзі, уважно ознайомтеся із колом спілкування та інтересами цих людей. Не поспішайте "дружити" з тими, з ким у вас немає спільних друзів, у кого закритий профіль, а ви не знаєте цієї людини особисто, хто висловлює цікавість (якщо це не професійна діяльність) до груп та спільнот із проросійськими поглядами. Дбайте про інформаційну гігієну - зараз на окупанта працює ще одна армія - ботів та пропагандистів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини