"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна очікує від партнерів надання їй систем протиракетної оборони

Президент України Володимир Зеленський заявив, що очікує від європейських і американських партнерів надання систем протиракетної оборони Україні.

"У нас недостатньо зброї, яка діє на тій дистанції, яка нам важлива, щоб зменшити перевагу в техніці рф. У нас недостатньо броньованої техніки. Через це ми втрачаємо людей. І це найбільша проблема", - заявив Зеленський, відповідаючи на запитання представників ЗМІ Данії, пише Інтерфакс-Україна

За його словами, надати Україні ППО можуть не тільки США, а й європейські партнери.

"Ми дуже чекаємо цього рішення. Дуже чекаємо підтримки з боку європейців. Тому що для нас це сьогодні кричущий факт. 10-15 крилатих ракет щодня потрапляють по нашій землі, в цивільні квартали… Ви розумієте, яку кількість людей можуть загинути… Ми сьогодні просимо надати нам ППО, яке може посилити нашу оборону і зменшити кількість попадань у звичайних людей", - сказав президент України.

"Я дуже чекаю цієї підтримки", - підкреслив Зеленський.

Володимир Зеленський заявив, що війна повинна закінчитися повагою до українського народу і суверенітету Української держави.

"Війна може закінчитися, коли ми - українці і тільки ми будемо на нашій землі. Звичайно, ми запрошуємо будь-які народи на нашу землю, але тільки в гості і без зброї. Це точно. Тому ця війна повинна закінчитися повагою до нашого народу, повагою до нашої землі, повагою до наших людей, дітей, до нашої сучасності і майбутнього і, нарешті, повагою до нашого суверенітету", - заявив Зеленський, відповідаючи на запитання представників ЗМІ Данії.

Він також додав, що Україні належить відновити територіальну цілісність.

"Я розумію, що не все відразу. Я розумію, що це великий виклик. Проти нас воює російська федерація. Друга армія, як кажуть, за потужністю у світі", - зазначив Зеленський.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини