"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російські загарбники вкрали близько 600 тис. тонн продукції аграрних підприємств України

Вкрадену Росією продукцію України вивозили на територію окупованого Криму, а потім, через порти, - до міжнародних портів

Про це повідомив заступник Голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук у Медіацентрі Україна.

"Росія вкрала близько 600 тисяч тонн з аграрних підприємств України. Продукцію вивозили на територію окупованого Криму, а потім, через порти, українські продукти вивозять до міжнародних портів. Наразі відомо, що близько 100 тисяч тонн продукції було переправлено до Сирії", - зазначив він.

Усі ці факти встановлені, Генеральна прокуратура України відкриває щодо них кримінальні провадження. Також цю інформацію фіксує Головне управління розвідки.

За словами Дениса Марчука, такі дії Росії мають відразу дві мети - поставити продовольство у свої федеративні округи. Особливо ті, які не є аграрними. Друга мета - комерційна складова. Те, що вивозиться - це десятки й десятки мільйонів доларів.

Це відбувається наступним чином: фермерів змушують віддавати товар за безцінь, якщо вони відмовляються, товар відбирають. Або ж окупаційна влада видає "документи про націоналізацію" українського майна.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме