"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зеленський розповів про стратегію українських військ щодо Сєвєродонецька

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що якщо відійти від Сєвєродонецька, а потім знову наступати, то людські втрати будуть набагато більшими.

"Що стосується Сєвєродонецька. Там залишилося 10-15% населення, те що ми розуміємо. У Лисичанську приблизно така ж ситуація… Людей там дуже мало, все це на сьогодні такі «мертві міста». Тому, коли ви ставите питання, чи варто боротися, то потрібно розуміти за що ми боремося, по Сєвєродонецьку. Чи не краще відійти, так як у нас там краще позиції. Ви повинні також знати, що, якщо ви відходите на кращі позиції, що потім вам буде дуже дорого повертатися з точки зору кількості вбитих своїх людей і кількості втрат. Потім буде дуже дорого", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами 6 червня.

Президент підкреслив, що необхідно знати ціну всіх своїх дій.

«Зараз стоїмо і втрачаємо людей, відійдемо на кращі позиції, і якщо вирішимо наступати - втратимо набагато більше», - заявив він.

Зеленський зазначив, що рішення будуть прийматися в залежності від ситуації, яка буде складатися там надалі, але зазначив, що в разі відступу надалі необхідно буде мати в п'ять разів більше техніки для наступу.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини