"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Чекайте на добрі новини": Рєзніков розповів про свою розмову з главою Пентагону

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про змістовну розмову з головою Пентагону Ллойдом Остіном та анонсував гарні новини у боротьбі з російськими окупантами. Він подякував США за лідерство.

Міністр звернувся до українців у середу, 1 червня, на сторінці у Facebook. Рєзніков наголосив, що битва за Донбас та інші наші території продовжується і попереду у нас – деокупація всіх земель відповідно до міжнародно визнаних кордонів України.

За словами Резнікова, вже довгий період зусилля Міноборони максимально сконцентровані на тому, щоб потреби Сил оборони України сприймалися як "наші" у всій Європі та за її межами.

Міністр зазначив, що окрім глави Пентагону, він провів переговори з головою міноборони Канади Анітою Ананд та Португалії Хеленою Карейрас, і відчув справжню підтримку.

"Сьогодні ми чекаємо на хороші новини з Польщі. Наша делегація Міноборони завершує свою роботу. І про деталі буде оголошено вже скоро. Загалом ми підрахували – у травні було 30 офіційних міжнародних заходів, не рахуючи десятків робочих контактів. Ключовою подією у травні було друге засідання Координаційно-дорадчої групи допомоги Україні у форматі "Рамштайн", через два тижні ми обговорюватимемо прогрес на третій зустрічі", – додав він.

Резніков акцентував, що Україна проходить через критичну фазу війни. "На сході у нас дуже кровопролитні бої. Нам не вистачає важкої зброї, щоб відкинути ворога. Тому ми не зупиняємось ні на хвилину. Втім, щодня опору зміцнює впевненість, що Україна вистоє і обов'язково переможе", – запевнив міністр.

Резніков також прозвітував про дискусію в Парламентській асамблеї НАТО. Міністр наголосив, що попросив парламенти країн взяти до уваги кілька важливих речей. Так, він підкреслив: немає жодного сенсу підштовхувати Україну до рішень, суть яких зводиться до здачі власної території, щоб тимчасово вгамувати Москву.

"Але це тільки збільшить апетити агресора. Крім цього, подібні кроки не зроблять ні українська влада, ні український народ. Якщо хтось думає таким чином припинити війну - отримає прямо протилежний результат. Війна прийде прямо на кордони НАТО і ЄС", - попередив він.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме