"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Мелітополі впроваджують російський мобільний зв'язок

Вже два дні у Мелітополі немає зв'язку та інтернету, і городяни кинулися купувати картки нового російського оператора, щоб хоча б таким чином мати змогу зв'язатися з близькими людьми.

як виявилося, у "визволителів" без неприємних сюрпризів просто не буває і погана якість зв'язку та інтернету та відсутність автоматичних налаштувань – це лише квіточки. За словами городян, "ягідки" вилізли пізніше, адже як мінімум 2 з 8 карток браковані та інтернет на них налаштувати просто неможливо. Адже перепрошити вони були нашвидкуруч.

Більше того, при спробі поповнити рахунок новим абонентам сказали, що такого номера та оператора не існує. Загалом нічого дивного, адже все, що роблять "визволителі", зазвичай складається з "відходів і палиць".

Як повідомлялося раніше, окупанти кілька днів тому заявили, що Україна відключатиме мобільний зв'язок у Мелітополі, створивши ажіотаж на сім-карти російських мобільних операторів, люди вишиковувалися у довгі черги і вистоювали кілька годин для того, щоб купити зв'язок.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме