"Підтримати"
Новини
Всі новини

"Дорога в один кінець". У Маріуполі загарбники запровадили нову систему одноразових перепусток

З 21 травня в Маріуполі та Маріупольському районі окупанти запровадили нову пропускну систему на в'їзд, виїзд та пересування містом.

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко.

За його словами, відтепер для в’їзду в Маріуполь потрібно отримати перепустку на авто та пасажирів. Термін дії перепустки три дні, але вона одноразова (тобто скористуватись нею можна лише один раз). Перепустку видають в Мангуші та Виноградному у пунктах фільтрації комендатура окупантів. 

Для виїзду з Маріуполя автівкою потрібна перепустка на виїзд на авто та пасажирів. Термін та правила дії аналогічні. Перепустку видають у так званих райвіддлках «мвс днр». 

"Черга на отримання перепустки розписана вперед на декілька тижнів", - зазначив Андрющенко.

Також для пересування Маріупольським районом (без в’їзду в Маріуполь) також потрібна перепустка, яку потрібно отримати в Мангуші. Тобто проїзд з Мангуша до Ялти (або Урзуф) без перепустки неможливий. 

Для пересування в середні Маріуполя між адміністративними районами також потрібна перепустка на авто.

"Для тих, хто збирається відвідати Маріуполь – пам’ятайте, зараз це дорога в один кінець. Для тих, хто збирається покинути Маріуполь в бік Запоріжжя, до відкриття офіційних коридорів маєте майже лічені дні до повного закриття проїзду в бік Бердянська", - наголосив радник мера.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме