"Підтримати"
Новини
Всі новини

Готуємо другий етап евакуаційної місії з "Азовсталі" - виведення поранених та медиків, - Зеленський

Влада готує другий етап евакуації з маріупольського заводу "Азовсталь". Про це президент Володимир Зеленський повідомив у вечірньому відеозверненні 7 травня.

"Фактично, ми вивели громадянських з "Азовсталі" і готуємо зараз другий етап евакуаційної місії – поранених та медиків. Звісно, ​​якщо всі виконають домовленості. Звичайно, якщо не буде брехні.

Безперечно, працюємо і над тим, щоб вивести наших військових, усіх героїв, які захищають Маріуполь. Це дуже складно, але важливо. Упевнений, що усі розуміють головну причину цієї складності. І де ця причина знаходиться. Але ми не втрачаємо надію, ми не зупиняємось. Щодня шукаємо дипломатичний варіант, який може спрацювати", – сказав Глава держави.

Заступник командира полку «Азов» капітан Святослав Паламар звернувся до влади з проханням звернути максимальну увагу на Азовстальський котел: «Закликаємо світову спільноту евакуювати цивільних і особисто звертаюся до Верховного Головнокомандувача подбати про поранених солдатів, які в страшних муках помирають від нена. Дайте можливість забрати тіла воїнів, щоб українці змогли попрощатися зі своїми героями. Відреагуйте належним чином на критичну ситуацію, в якій супротивник не дотримується жодних етичних норм, конвенцій чи законів, знищуючи людей на очах усього світу, керуючись вседозволеністю та безкарністю!»


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини