"Підтримати"
Новини
Всі новини

Українська армія контролює більшу частину повітряного простору – розвідка Британії

Українська армія контролює більшу частину свого повітряного простору, армія РФ зосереджена на півдні та сході. Таких висновків дійшла британська розвідка, передає в Twitter Міноборони Сполученого Королівства.

Зазначається, що РФ не змогла ефективно знищити Повітряні сили ЗСУ або придушити протиповітряну оборону. Україна зберігає контроль над більшою частиною свого авіапростору.

Авіація РФ залишається під ризиком ураження українськими силами, кажуть британські розвідники. Наразі вона зосереджена на півдні та сході України, де намагається надавати підтримку російським сухопутним силам.

У розвідці Британії додали, що авіація РФ має обмежений доступ до північних та західних областей – їй доводиться обмежуватись ударами з далеких дистанцій. Водночас РФ продовжує бити по українських військових об'єктах та логістичній інфраструктурі по всій країні.

У Маріуполі Росія, ймовірно, використовує неконтрольовані авіабомби, вільнопадаючі  кажуть у британській розвідці. Це знижує вибірковість удару та підвищує ризик жертв серед цивільного населення.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини