"Підтримати"
Новини
Всі новини

Пентагон скликає зустріч: обговорити оборонні потреби України погодилися понад 20 країн

Захід проходитиме не під егідою НАТО, хоча серед запрошених і члени Альянсу.

26 квітня 2022 року на німецькій авіабазі "Рамштайн" відбудеться зустріч, присвячена питанню оборонних потреб України. Участь у заході вже підтвердили понад два десятки країн, і їх список може розширитися.

Про це заявив речник Пентагону Джон Кірбі.

"До участі (у зустрічі – ред.) було запрошено близько 40 країн. Відповіді продовжують надходити, але я можу підтвердити, що вже понад 20 запрошених країн погодилися прибути", - розповів представник Пентагону.

Він наголосив, що захід проходитиме не під егідою НАТО, хоча серед запрошених є й члени Альянсу. Це буде зустріч країн, які готові забезпечувати оборонну допомогу Україні, як на нинішньому етапі, так і в довгостроковій перспективі.

"Одна з речей, на якій міністр (оборони США Ллойд Остін – ред.) хоче зосередитися у вівторок у "Рамштайні", це початок дискусії з країнами-однодумцями щодо довгострокових відносин у сфері оборони, яких потребує Україна надалі", — резюмував Кірбі.

За його словами, на зустрічі також йтиметься про поточний розвиток подій в Україні, про те, які види невідкладної допомоги потрібно забезпечити і як це може вплинути на ситуацію на полі бою.

За його словами, Сполучені Штати Америки роблять все можливе для забезпечення ЗСУ необхідним обладнанням та озброєнням.

"Ми продовжуємо надавати Україні все, що можемо зараз щодо допомоги, забезпечення та зброї. Це відбувається навіть у цей момент, коли ми спілкуємося тут", - підсумував офіційний представник оборонного відомства США.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме