"Підтримати"
Новини
Всі новини

Жодної ХНР не буде. Незабаром у Херсоні все буде, як до війни

Секретар РНБО Олексій Данилов упевнений, що незабаром у тимчасово окупованому Херсоні все буде як до повномасштабної війни з Росією.

За його словами, українська влада знає, що відбувається на Херсонщині, і не визнає спроб російських окупантів провести незаконний "референдум".

"Ніякий "ХНР" не буде. Там буде Україна. Просто зараз ще потрібно трохи почекати, потрібен певний час для того, щоб там усе повернулося, як було до війни. Це обов'язково станеться. І станеться найближчим часом. Я в цьому більш ніж впевнений", - сказав він.

Радник голови ВП Олексій Арестович заявив, що українські війська не штурмуватимуть Херсон, щоб не бити по мирних жителях. Місто оточать і підріжуть шляхи постачання.

Якщо окупанти проведуть референдум у Херсоні – Україна вийде із переговорів. Учора Генштаб ЗСУ повідомляв, що "референдум" у Херсонській області призначено на 1 травня. Раніше омбудсмен Людмила Денісова говорила, що він відбудеться 27 квітня.

22 квітня лунали сильні вибухи на околицях міста. Найбільш критична ситуація у населених пунктах, що межують із сусідніми областями.

Майже всі села Бериславського району (Нововоронцівська, Високопольська, Великоолександрівська, Калинівська ТГ) та частина сіл Херсонського району (Чорнобаївська, Станіславська ТГ) – на межі гуманітарної катастрофи.

В області російські окупанти забирають у власність агропідприємства, вивозять продукцію зі складів та змушують робітників проводити посівну на користь РФ.

"Маємо бази в селах Чонгар, Червоне, Павлівка, земельний банк становить 20 тис. гектарів. Озброєні люди заявили, що тепер все майно підприємства належить їм. Керівників підрозділів попередили, що у разі майнових втрат їм відріжуть голови", - повідомив херсонський аграр.

Станом на 22 квітня у Херсонській області відновили електропостачання у наступних населених пунктах: Гладківка, Стара Збур'ївка, Забарине та Рибальче – Херсонська міська рада.

У захопленому Херсоні розпочали мовлення російські пропагандистські канали.

Евакуація з Херсона та області – стихійна.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме