"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зеленський назвав 5 кроків, які допоможуть зупинити війну Росії проти України

Світ разом здатний реалізувати рішення, які не лише зупинять агресивні наміри Російської Федерації, які не лише підтримають Україну у цій війні.

Загальні рішення покажуть усім потенційним агресорам світу, що створювати проблеми для інших держав, для інших народів означає створювати проблеми для самого себе. Якщо ми цього не зробимо, то мільйони і мільйони людей у ​​світі ще неодноразово страждатимуть від агресивних дій окремих держав.

Про це Володимир Зеленський заявив у своєму зверненні під час круглого столу Світового банку на підтримку України.

Зеленський, зокрема, назвав топ-5 кроків, які слід зробити для припинення війни Росії проти України.

"Перше – це негайна підтримка для України, щоб у керівництві Росії знали, що війна не дасть їм реалізувати жодної з їхніх загарбницьких цілей. Про деталі такої фінансової підтримки, впевнений, сьогодні розкажуть наші прем'єр-міністр та міністр фінансів, присутні на цих зборах" "Ми повинні зробити все для того, щоб Україна і українці мали все необхідне для життя навіть незважаючи на війну", - сказав президент.

Друге, за його словами, потрібно негайно виключити Росію зі всіх міжнародних фінансових інституцій: "МВФ, Світовий банк та інші — не місце для такої держави, яка намагається зруйнувати життя сусіднього народу".

"Третє – потрібен спеціальний податок за війну. Росія, а після неї і будь-який інший агресор повинна платити за те, що порушує глобальну стабільність. Такий податок за війну має накладатися на всі без винятку торгові операції з Росією як з державою або з російськими компаніями "На всі експортно-імпортні операції, на все ще не заблоковані фінансові операції. Кошти від податку за війну мають бути використані для допомоги Україні на відновлення всього того, що Росія зруйнувала війною", - заявив Зеленський.

Президент додав: "Четверте – кожній державі світу потрібно вже зараз підготуватися до можливого повного розриву будь-яких відносин з Росією. Ніхто не повинен залежати від політичного настрою керівництва цієї держави. Якщо світ буде готовий ізолювати Росію повністю, російське керівництво матиме мотив, щоб уникати будь-якої війни. І п'яте – вже заблоковані значні активи російської держави та представників російської еліти. Однак це ще не всі їхні активи, про які нам відомо».

"Якщо через розв'язану Росією війну у певних регіонах почнеться голод або якщо через спалах інфляції деякі країни істотно постраждали, заблоковані російські активи можуть бути використані для оплати допомоги та надання компенсацій. Ми повинні застосувати всю нашу силу, щоб Росія відчула покарання за цю війну. А також відчула, наскільки велика – зокрема і для неї – необхідність повернути світ», – сказав Володимир Зеленський.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини