"Підтримати"
Новини
Всі новини

Геращенко: Всім рекомендую читати Гіркіна. Ніхто так уїдливо і точно не описує всі провали Путіна

"Знаєте, кого я читаю з російських Telegram-каналів? Крім, звичайно, нашого з вами хорошого товариша Олександра Невзорова, я читаю і всім рекомендую читати Стрєлкова. Це той самий терорист Стрєлков-Гіркін. Президенту РФ Володимиру Путіну на Заході ніхто не вірить. " – Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.


"Той самий терорист Стрєлков-Гіркін. Ніхто так уїдливо і точно не описує всі провали Путіна та російської військової машини", - сказав Геращенко.

Він додав, що Гіркін опублікував у Telegram фотографії крейсера "Москва", що тоне, з єхидним зауваженням, що російське командування розповідало про шторм, як про причину затоплення.

"Ви ж нам розповідали, що був шторм, а шторму не було. Жодного шторму не було. Корабель, як ви самі розумієте, вибухнув від того, що російські матроси курили в недозволеному місці. Цигарки "Нептун". Дві". І, відповідно, читайте Гіркіна, надихайтеся та бачте, наскільки у них все погано. І в нас також не дуже добре. Але наша справа права, і ми переможемо", - підкреслив радник голови МВС.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме