"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна має намір заповнити другу частину опитувальника ЄС до початку травня

Україна має намір заповнити другу частину опитувальника для оцінки спроможності України отримати статус кандидата у члени ЄС до дедлайну, озвученого Єврокомісією. Про церозповів радник Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іван Нагорняк.

"Робота розпочалась у той день, коли вона прийшла. Зокрема, в середу ввечері (13 квітня – ред,) ми вже почали працювати над розподіленням органів тощо. Тобто, вона вже розпочалась і успішно ведеться".

"У нас є час, даний Європейською комісією до початку травня. Я думаю, ми трошки навіть швидше із цим впораємось", - зазначив він, говорячи про терміни заповнення.

Нагорняк розповів також, як урядовій команді вдалось так швидко впоратись із першою частиною опитувальника. Зокрема, з його слів, офіс отримав правильно підготовлене доручення від віце-прем'єрки.

Крім того, з його слів, у Стефанішиної в перший же день розподілили органи державної влади, які повинні підготувати відповіді.

"По-суті, поставили дедлайн: середа-четвер обід, і потім, починаючи з цієї дати, з середи (13 квітня – ред.), ми почали формувати остаточний варіант, який вичитувався командою урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, і також офісом віце-прем'єр-міністра", - додав радник.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини