"Підтримати"
Новини
Всі новини

Энергодар под оккупацией - сопротивление и подкуп

Поки окупанти перефарбовують Енергодар у триколори, мешканці міста жовто-блакитним пишуть, що вони з Україною! 

Після того, як архітектурну арку на в’їзді до міста-супутника Запорізької АЕС окупанти перефарбували в російський триколор, патріоти теж фарбами продемонстрували свою позицію. На асфальті й стінах будинків рідного міста вони роблять жовто-блакитні написи «Енергодар – це Україна!».

Тож як рашисти силоміць не примушують «визволених громадян» прийняти руZький мир, енергодарці чітко дають зрозуміти, що не коритимуться.

Самопроголошений очільник Енергодару, який вже понад місяць співпрацює з окупантами, «задобрює» місцевий бізнес. Сьогодні він одноосібно ухвалив рішення про звільнення всіх бізнесменів міста від сплати податків та орендної плати. І визначив пільговий період – з 9 травня до 1 вересня. 

Доволі символічно. Саме першого вересня 1939 року нацистська Німеччина напала на Польщу і почала Другу світову війну, ну а 9 травня, як відомо, давно вже сакральна дата для терориста номер один – путіна.

Навіть якщо припустити, що цей символізм абсолютно випадковий (що навряд чи), то не варто забувати, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, і це абсолютно точно. Тож якщо  сьогодні вам пропонують «шару», то завтра з вас знімуть останню сорочку. Ще й винні залишитесь.

Дивує нездоровий оптимізм цього Zрадника та його недалекоглядність. Щодо майбутнього. Адже до 1 вересня і духу окупантів, шевчиків та йому подібних в українському Енергодарі не залишиться. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме