"Підтримати"
Новини
Всі новини

ООН: кількість українських біженців зросла до п'яти мільйонів

Понад п'ять мільйонів людей залишили Україну після російського озброєного вторгнення 24 лютого. Це наймасовіша міграційна криза в Європі з часів Другої світової війни, повідомляє ООН.

Більшість біженців – близько трьох мільйонів – прийняла Польща. Понад сім мільйонів українців стали вимушеними переселенцями всередині країни.

Свої будинки покинули дві третини українських дітей. У це число входять і ті, що залишили країну, і внутрішні переселенці.

До Росії з території України виїхали понад 400 тисяч людей.

Водночас, за даними ООН, 870 тисяч біженців, які залишили Україну після російського вторгнення, повернулися на батьківщину. Про те, чи входять вони до останньої оновленої статистики організації, не повідомляється.

Раніше ООН повідомляла, що з 24 лютого загинули майже дві тисячі українців з-поміж мирних жителів, у тому числі 150 дітей. Ці дані можуть бути неточними, оскільки інформація з регіонів, де точаться активні бої, на даний момент не надходить. Немає можливості порахувати точну кількість жертв у таких містах як Маріуполь, Волноваха та інші окуповані населені пункти.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме