"Підтримати"
Новини
Всі новини

Андрій Шевченко провів зустріч з мером Мілана - обговорили підтримку біженців з України

Легендарний форвард "Мілану" та збірної України Андрій Шевченко зустрівся з мером Мілану Беппе Салой

Шевченко обговорив з політиком аспекти допомоги біженцям з України та заявив про готовність профінансувати роботу кол-центру для українців. Він допомагатиме нашим співвітчизникам, які приїжджають до Мілану у пошуках притулку, роботи та гуманітарної допомоги.

Також мер Мілана заявив, що оператори допоможуть біженцям знайти школу або садок для дітей, піти на курси італійської мови та записатися на спортивні секції. Телефон 020205 запрацює наприкінці квітня.

Найвідоміший український футболіст Андрій Шевченко з перших днів повномасштабного російського наступу різними мовами звертається до громадян країн світу, розповідаючи про події в Україні.

Шевченко вважає, що відомі на весь світ люди зараз мають використовувати свою популярність для того, щоб доносити правду про події в Україні якомога більшій кількості людей.

Для того, щоб увага західних країн до України була не просто хвилею інтересу, яка вже завтра може спасти, а підтримкою, діями та виконаними зобов’язаннями.

Сьогодні Україна має величезну підтримку у світі. І насамперед тому, що всі розуміють, що сьогодні Україна захищає усі демократичні країни. Україна не має впасти, вона не повинна програти. Це сьогодні для всіх важлива позиція. І цю позицію я чую з екранів телевізорів, виступів у парламенті, від політиків, на вулицях.
Я дуже багато спілкуюся з італійськими журналістами, вів програму, а нещодавно їздив до Америки, до ООН, куди мене запросили на зустріч зі студентами. На цій зустрічі також був колишній президент США Білл Клінтон. І він теж торкнувся цієї теми й дуже багато приділив їй уваги. Він говорив, що Україна — це важлива частина світу.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме