"Підтримати"
Новини
Всі новини

Співробітники Запорізької АЕС відмовилися спілкуватися із роспропагандистами

Українські атомники вкотре відмовилися зраджувати свою станцію, своє місто та свою країну.

Про це повідомляє «Енергоатом».

Російські пропагандисти знову намагалися знімати «переможне кіно» про Запорізьку атомну електростанцію. Спеціально для цього на АЕС приїхала ціла команда – два десятки – федеральних журналістів. Але жоден з них не отримав жодного коментаря з вуст працівників ЗАЕС.

Нагадаємо, 4 березня найбільшу атомну електростанцію Європи після важких боїв на вулицях міста Енергодара захопили військові сили Російської Федерації. Під час нічного штурму Запорізької АЕС загинули троє українських військових: ще двоє – у лікарні. Також було пошкоджено будівлі промислового комплексу станції.

Також сьогодні, 5 квітня, підрозділи Національної гвардії України прибули на Чорнобильську АЕС. Про це повідомляє ДСП «Чорнобильська АЕС» у Facebook

Основними завданнями нацгвардійців на майданчику є охорона та оборона ядерних установок, а також фізичний захист ядерних матеріалів.

Атомні електростанції України, що діють, стабільно виробляють електричну енергію. Їхня сумарна поточна потужність забезпечує необхідні обсяги електроенергії для потреб країни.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках атомних станцій та прилеглих до них територіях не змінювався та знаходиться в межах чинних норм.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме