"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Новій Каховці викрали головного редактора, який висвітлював розгін мирних акцій

У Новій Каховці російські окупанти провели обшук у будинку відомого місцевого журналіста, головного редактора Нова Каховка Сіті Олександра Гунька, а потім його викрали.

Про це керівництво Національної спілки журналістів України поінформували місцеві журналісти, повідомляє НСЖУ Сергій Томіленко.

За даними НСЖУ, у журналіста росіяни вилучили <телефони та інші електронні пристрої.

Новокаховські журналісти також зазначають, що на редакційну пошту видання "Нова Каховка Сіті" раніше надходив лист із пропозицією співпраці та закликом висвітлювати події "правильно".

"Новокаховські журналісти також зазначають, що на редакційну пошту видання "Нова Каховка Сіті" раніше надходив лист із пропозицією про співпрацю та закликом висвітлювати події "правильно"", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Агентство медійного зростання, озброєні військові провели обшук у квартирі Олександра Гунька і забрали його з собою. Наразі його місцезнаходження невідоме. Також додають, що з моменту окупації міста сайт "Нова Каховка Сіті" щодня оновлювався, висвітлюючи зокрема розгони військових РФ мирних мітингів.

Так, 3 квітня військові РФ розганяли мітинг біля Будинку культури автоматами та світлошумовими гранатами. У місцевих телеграм-каналах мешканці публікують записи:

"У місті чутно автоматні черги, вибухи гранат. Схоже, що розганяють мітинг, який був запланований на сьогодні об 11:00", – йдеться у повідомленні. Також очевидці пишуть, що поранені.

"Когось били ногами, є поранені", - йдеться у повідомленні.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме