"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зеленський відвідав Бучу та розповів про геноцид українців

"Те, що ви бачите навколо. Те, що зробили із цим сучасним містечком - це характеристика російських військових, які до людей ставилися гірше, ніж до тварин."

Президент України Володимир Зеленський відвідав звільнене від російських убивць місто Буча Київської області. Він зазначив, що те, що відбувається в Україні, – це геноцид. Це військовий злочин, і це буде визнано світом як геноцид. Ми знаємо тисячі людей, які вбиті і замучені: з відрубаними кінцівками, зґвалтовані жінки та вбиті діти. Я думаю - це геноцид", - наголосив президент.

Людей у ​​Бучі катували, розстрілювали та ховали у братських могилах.

Після звільнення від російських окупантів у місті Бучі та інших населених пунктах Київщини знаходять братські могили, де російські вбивці ховали мирних людей, яких розстрілювали лише тому, що вони були українцями. Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова повідомила, що з Київщини вже вивезли 410 тіл українців, убитих окупантами.

Масові вбивства українців готувалися заздалегідь

Так, приватна американська компанія Maxar Technologies повідомила, що перші ознаки братської могили біля церкви Андрія Первозванного та всіх святих у Бучі було зафіксовано на супутникових знімках ще 10 березня.

Зокрема, на супутниковому знімку від 10 березня видно перші ознаки розкопок братської могили на території храму. На супутниковому знімку від 31 березня зображено місце поховання із траншеєю довжиною приблизно 13,7 метра у південно-західній частині території біля церкви.

Проте, що Росія заздалегідь планувала різанину в містах свідчать і дані британської розвідки.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк додав, що під час вторгнення Армія РФ везла з собою пересувні крематорії. Саме в них окупанти мали намір спалювати тіла вбитих мирних жителів України, щоби приховати свої військові злочини.

Братська могила у Бучі на території храму

Директор Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Левковський розповів, що на території церкви в Бучі розкопали братську могилу. Там було виявлено тіла 67 громадянських українців, деяких не вдалося ідентифікувати. Там із 10 березня окупанти ховали цивільних людей.

"67 цивільних чоловіків поховали на території міської церкви міста Буча. Були різні, декого навіть не індетифікували", - повідомив він.

Вулиці Бучі стали могилою для громадянських українців

Російські окупанти вбили стільки українців, що не встигли навіть поховати їх. Так, за даними, на вулиці Яблонській виявили 15 убитих українців. Перед розстрілом російські кати зав'язали ним руки.

Після звільнення міста від російських військових з'явилися страшні кадри, як вулиці, каналізаційні колектори та підвали, заповнені трупами безневинних людей.

Український журналіст Денис Казанський повідомив, що у Бучі на вулиці Старояблонській під час огляду знайшли спалені тіла, ймовірно, усієї родини.

Російська влада звірства своїх військових у Бучі назвала вигадкою, а фото жорстоко закатованих людей – фейком. І це, незважаючи на те, що весь світ побачив справжню особу кремлівських убивць.

Проте російська пропаганда не соромиться того, що сталося у Бучі, та відверто заявляє, що українців треба продовжувати вбивати. Так, російські пропагандисти одного з видань опублікували статтю "Що потрібно зробити з Україною". У цьому матеріалі російські пропагандисти відкрито заявляють про геноцид та про те, що "українців терором потрібно змусити відмовитися від їхньої національності".

Джерело: tsn.ua


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме