"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відкриття нового газового родовища на Львівщині

У четвер на Львівщині було чутно вибухи, а місцева влада заспокоювала, що про військові дії не йдеться. В результаті виявилося, що це було відкриття нового газового родовища.

Джерело: голова Львівської ОДА (ОВА) Максим Козицький

Пряма мова: "Згадуєте вчорашні звуки, схожі на вибухи, через які багато хто на Львівщині не спав півночі? Сьогодні (у п'ятницю - УП) вже можу сказати. Це звуки, під які російський газ піде за курсом їхнього корабля.

Офіційно – у Львівській області відкрили нове газове родовище! Далі тільки нарощуватимемо видобуток! Слава Україні!"

У ніч проти 1 квітня під час повітряної тривоги у соцмережах мешканців Львова та області стала поширюватися інформація про звуки, схожі на вибухи. Як з'ясувалося, ці звуки були викликані роботою одного із підприємств газодобувної галузі.

За словами Козицького, в одному з населених пунктів області працівники газовидобувної вежі здійснили контрольований викид суміжних газів.

"Під час скидання було чутно звук, схожий на вибух. Також сталося часткове загоряння. Ці події співпали з повідомленням про повітряну тривогу", - розповів Козицький.

Востаннє на Львівщині відкривали нове газове родовище у травні 2018 року, у селі Городківка Дрогобицького району.

Запаси цього родовища, виходячи з проведених пошуково-розвідувальних робіт і сейсмічних досліджень, оцінювалися в 1 млрд кубометрів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме