"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Бердянську окупанти намагалися включити пропаганду, але провайдер відмовився транслювати

У Бердянську Запорізької області місцевий провайдер відмовився від ліцензії, щоб не співпрацювати із російськими військовими, які окупували місто

Про це під час засідання 29 березня повідомила голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк.

"Озброєні "орки" зайшли в офіс одного з наших ліцензіатів з вимогою під дулом автомата перейти на їхній бік, надати їм можливості працювати, включити свою російську пропаганду. Всі як один звільнилися з роботи, вийшли звідти і крім того написали нам листа про те, що вони здають свою ліцензію, бо не хочуть бути рупором росіян", — зазначила вона.

Герасим’юк також сказала, що провайдери “забули”, що вони бізнес. “Вони включають у свої пакети мовників тих регіонів, з яких переїхали переселенці”, — сказала вона.

Тим часом, у Запорізькій області окупанти схиляють українців до колабораціонізму, полюють на тих, хто не підкоряється їм, і погрожують журналістам, - ОВА

Ще 8 березня Російські окупанти захопили інформаційну групу "ПРО100", до якої входять ТРК "Юг", онлайн-радіо "Азовська хвиля", онлайн-ресурс pro.berdiansk.biz, газети "Бердянские ведомости", "Бердянск деловой" і "Ведомости Юга". Сталося це 8 березня.

"Шановні бердянці. Війська рф, які знаходяться на території Бердянська, прибули до вас з метою захисту народу України. Ми бажаємо лише миру між братськими народами. Не ведіться, будь ласка, на провокації. З повагою, ввічливі люди", – написали окупанти на Instagram-сторінці головного порталу новин Бердянська pro.berdyansk. 

Цього ж дня на офіційній Facebook-сторінці з'явився пост від редакторів "Новости Бердянска", які повідомили про захоплення.

"Наразі у будівлі інформаційної групи “ПРО100” озброєними військовими рф захоплено близько 50 співробітників редакції. Наших людей не випускають. Зв'язку із ними немає. По радіо веде мовлення пропаганда рф. На даху снайпер", – сказано у повідомленні.

Радіо- та телеведучі змушені повідомляти про перспективи отримання російського паспорта. Мовляв, отримати нове громадянство можна лише за два дні. Крім того, люди нібито отримують право не платити за комунальні послуги, отримані за української влади. Водночас у Мелітополі загарбники оголошують про початок посівної кампанії та обіцяють допомогу для "аграріїв звільнених територій" та доступ на російський ринок збуту.

Інформаційна група "ПРО100" наразі не працює. ТРК "Юг" припинила свою роботу, в онлайн-радіо "Азовська хвиля" не відтворюється стрім. Онлайн-ресурс pro.berdiansk.biz заблокований, а газети "Бердянские ведомости", "Бердянск деловой" і "Ведомости Юга" не випускаються. Сторінка групи в Instagram наразі недоступна. А у Facebook останній пост датується 8 березня.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме