"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Маріуполі важко поранено соратника Кадирова

Верогідний організатор убивства Нємцова поранений на війні в Україні

Руслан Геремєєв, підозрюваний у вбивстві опозиційного політика Бориса Нємцова, якого раніше було помічено на території Маріуполя, опинився в лікарні.

На відеозаписі, який опублікував телеграм-канал "Оперативні зведення", Геремєєва відвідав голова Чечні Рамзан Кадиров та член комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Адам Делімханов.

Кадиров, звертаючись до Геремєєва, який лежить на лікарняному ліжку, заявив, що його можна буде транспортувати "протягом двох днів". "Тоді ми привеземо тебе літаком додому і далі лікуватимемо", - заявив він. Адам Делімханов, у свою чергу, подякував главі Чечні за турботу і попросив у Всевишнього зцілення для всіх поранених.

Сьогодні Кадиров заявив, що особисто вирушив до Маріуполя, щоб перевірити дії чеченських підрозділів, проте, в якій саме лікарні знаходиться Геремєєв, а також який у нього діагноз, не повідомляється. Офіційного підтвердження цієї інформації також немає. Очевидно, що Геремєєв знаходиться не в Маріуполі, тому що в самому місті немає електроенергії, ні тепла, ні умов для лікування.

Двома днями раніше Рамзан Кадиров опублікував відео, на якому Руслан Геремеєв спочатку молиться з групою кадировців, а потім встановлює чеченський прапор, як заявляється, на будівлі адміністрації Маріуполя (що насправді не відповідає дійсності).

Ось як покоментував загін "Азов" цю ситуацию: "Після невдалого штурму порожнього згорілого будинку, важкі поранення отримав наближений до кадирова польовий командир та організатор вбивства Бориса Нємцова руслан геремєєв. "

«Вочевидь, цей сивобородий горець під час штурму послизнувся на пляшці, яку перед тим залишили руські солдати та прийняв на себе всю вогневу міць порожніх вікон маріупольської багатоповерхівки та прикрив своїх менш досвідчених тіктоквоїнів, врятувавши їм життя і здоров’я...», — повідомляє загін спеціального призначення "Азов".


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини