"Підтримати"
Новини
Всі новини

Майже мільйон, що належав херсонському колаборанту, перерахували на підтримку ЗСУ

Прокурори Херсонської області повернули заставу, яку вніс минулого року Ігор Семенчев, в дохід держави і перерахували на підтримку Збройних сил України.

Про це йдеться на сторінці херсонської обласної прокуратури у Facebook.

Таким чином 904 тисячі гривень, які належали колаборанту, якому оголосили підозру у державній зраді, пішли на оборону країни.

"За участі прокурорів Херсонської обласної прокуратури, суд задовольнив клопотання про повернення застави в дохід держави, шляхом перерахування коштів на потреби Збройних Сил України", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Окрім того, судовим рішенням змінено запобіжний захід підозрюваному в кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами, виділених на будівництво та ремонт доріг, із застави на особисте зобов'язання.

Таким чином, на підозрюваного покладено обов'язки прибувати за першою вимогою до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду; повідомляти про місце свого проживання та місце роботи.

Нагадаємо, що на думку поліції Семенчев, будучи сільським головою Антонівки, проводив ремонт доріг лише за документами, а за фактом насипав на ґрунт бетонну суміш.

Хоча на сторінці колишньої селищної ради є фото тих самих доріг у момент будівництва, де чітко видно підставу з арматури, яку, за словами прокуратури, не помітила експертиза. Семенчев називав цю справу політичним переслідуванням. 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме