"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кабмін скасував карантинні зони та усунення від роботи невакцинованих співробітників

Кабінет Міністрів відзначив встановлення карантинних зон залежно від епідемічної ситуації у регіонах, а також усунення від роботи невакцинованих працівників на період воєнного стану.

Про це йдеться у постанові Кабміну №372 від 26 березня, передають Українськi Новини. Кабмін вніс відповідні зміни до постанови, що регламентує карантинні заходи для протидії поширенню коронавірусу.

Установам охорони здоров'я доручено забезпечити готовність до реагування на спалахи COVID-19 в умовах воєнного стану; фізичним особам та суб'єктам господарювання рекомендовано дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу; рекомендується пройти повний курс вакцинації від коронавірусу.

На час воєнного стану скасовано норму ухвали про усунення від роботи невакцинованих співробітників.

МОЗ наприкінці 2021 року встановило перелік професій та організацій, працівники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти коронавірусу, інакше вони усувалися від роботи без збереження зарплати. Через відмову вакцинуватися відсторонялися державні службовці, вчителі, медики, працівники комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування.

У додатку "Дія" зникла більшість документів, стало неможливо згенерувати сертифікат про вакцинацію та отримати 1000 грн за вакцинацію. З 26 лютого 2022 року Мінекономіки призупинило виплату коштів за вакцинацію в рамках послуги єПідтримка. Проте громадяни, які вже залишили заявки, гроші отримають.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме