"Підтримати"
Новини
Всі новини

Харківські фігуристи знялися зі змагань після приголомшливого виступу

Українські фігуристи Олександра Назарова та Максим Нікітін видали найемоційніший та найзворушливіший прокат у перший день змагань танцювальних пар на чемпіонаті світу-2022 у Франції. Після виступу харків'ян зал у Монпельє аплодував стоячи, а дехто ледве стримував сльози.

Вже буквально під час підготовки до чемпіонату українці поміняли музику свого ритм-танцю. І замість варіацій "Hit the Road Jack" розпочинали під хіт Джамали "1944", а другу половину програму відкатали під ремікс народної пісні "Ой у лузі червона калина" у виконанні у Андрія Хливнюка, який написав африканський діджей The Kiffness. Доречі, цей ремікс було написано для монетизації та збору коштів для підтримки ЗСУ по всьому світу. 

Замість звичних яскравих костюмів наші фігуристи виступали у футболках у кольорах національного прапора із написом "Україна". Було видно, як танцюристи прожили цей номер, пам'ятаючи про війну в Україні та бомбардування рідного Харкова. А в очах Олександри ще при виході стояли сльози.

Зал у Монпельє, де на трибунах знайшлося чимало українських прапорів, аплодував стоячи та висловлював підтримку нашій країні у боротьбі з Росією своїми написами на синьо-жовтих плакатах.

Українські наставники не змогли виїхати на чемпіонат світу в Монпельє, тому раніше Назарова та Нікітін виводили на коротку програму нашого одиночника Івана Шмуратка, а сьогодні він підтримував пару на місці для тренера.

За свій виступ Олександра та Максим отримали 67,70 бала – на два більше, ніж на лютневій Олімпіаді-2022 у Пекіні, та йшли на 16 місці перед довільним танцем. Але згодом знялися з турніру.

Фігуристи з Харкова не мали можливості повноцінно готуватися до чемпіонату через напад Росії, тому вирішили відмовитись від подальшої боротьби.

"У нас було три дні на підготовку, і ми встигли змінити тільки ритмічний танець. На зміни у довільному забракло часу, а кататися з уже поставленим до цього сезону на музику з мюзиклу "Мулен Руж" було неприйнятно з моральної точки зору", – пояснив Нікітін у коментарі для сайту УФФК.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме