"Підтримати"
Новини
Всі новини

У Запоріжжі на півтори доби вводять комендантську годину

У Запоріжжі з 20:00 26 березня до 5:00 28 березня вводиться комендантська година. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

В адміністрації попросили керівників підприємств, що належать до критичної інфраструктури, своєчасно подати заявки на оформлення перепусток.

Також у ЗОВА відбулася зустріч Олександра Старуха із представниками волонтерських організацій у форматі круглого столу, під час якої обговорили проблемні питання організації співпраці влади та громадськості.
У ході круглого столу представники волонтерських організацій поставили проблемні питання, вирішення яких потребує втручання обласної влади чи додаткової комунікації з усіма сторонами, які задіяні у складній логістиці доставки гуманітарних вантажів.
Для налагодження ефективного діалогу представників влади та волонтерських рухів, координації цих дій та більш ефективного вирішення проблем Олександр Старух запропонував створити окрему інформаційну платформу. Це допоможе більш реалістично розуміти реальні потреби у допомозі цивільних та військових та швидко реагувати на позаштатні ситуації.
Крім цього, налагодження тіснішої комунікації між волонтерами має запобігати можливим зловживанням та шахрайствам.

Також голова Малинівської громади Володимир Шиш повідомив про звільнення Малинівки та розповів про поточну ситуацію на території громади.


З п'яти великих сіл, що входять до складу громади, три села повністю окуповані ворожими військами – Любимівка, Новозлатополь, і до сьогодні ворог був у Малинівці. Наразі триває зачистка нашими військами, тому Малинівка звільнена.

Ситуація у суспільстві критична. Окупанти поставили навколо блокпости і не пускають нікого до села. Як наслідок є гуманітарні проблеми – з постачанням їжі, води, ліків, хліба, інсуліну.

Бажано організувати гуманітарний коридор, аби люди, які бажають, могли б поїхати. Це, в основному, хворі, які потребують постійного догляду та лікування.

Загалом настрій у людей бойовий.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме