"Підтримати"
Новини
Всі новини

Енергодар: більшість депутатів міськради склали мандати

Більшість депутатів Енергодарської міської ради склали повноваження, щоб уникнути тиску та примусу з боку російських окупантів для створення так званих "народних республік".

Інформація про це з'явилася в telegram-каналі міського голови Енергодара Дмитра Орлова

"Це непросте, але виважене рішення депутати різних фракцій пояснюють неможливістю сумлінно та ефективно, в рамках чинного законодавства України, виконувати свої обов'язки. Саме за таких умов вони поставлені зараз через місяць з початку війни.

Для недопущення використання їх голосів з примусу - для створення будь-яких незаконних "народних республік" на території м. Енергодар під керівництвом країни-агресора, а саме така тенденція з боку окупантів простежується в місті останніми днями, кожним особисто було ухвалено таке рішення".

Орлов додав, що рішення про складання повноважень ухвалили депутати від фракцій "Європейська солідарність", "За майбутнє", "Нова політика", а також частина депутатів фракції "Опозиційна платформа – За життя", діяльність якої призупинили за рішенням Ради національної безпеки та оборони. .

Проте мер не згадав про депутатів від фракції "Слуга народу", хоча, згідно з сайтом міськради, принаймні 5 депутатів представляють цю партію до міськрад.

Він запевнив, що депутати продовжать займатися допомогою городянам та громадською роботою у тимчасово захопленому Енергодарі.

Також Орлов сказав, що фінансування захищених статей бюджету міста, наприклад, зарплати для працівників комунальних підприємств, продовжиться відповідно до умови роботи Держказначейства.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме