"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна за підтримки світової громадськості переходить у фазу затяжної війни

Україна за підтримки світової громадськості переходить у фазу затяжної війни

Восьму добу Росія обстрілює українські міста, намагаючись зрівняти їх із землею. Тиждень Україна бореться з окупантами, котрі обіцяли за пару днів взяти Київ, Харків, Маріуполь, Одесу, Суми, Херсон, Чернігів, Миколаїв. Жодної стратегічної мети не досягнуто. Наступ захлинувся. Ворог зазнає колосальних втрат.

Україна продовжує боротися, знищуючи щодня сотні загарбників. Більшість елітних частин ворога розбито, армія здається в полон. Ворог тікає, кидаючи надсучасну військову техніку.
За цей час війна перетворилася на Вітчизняну. Усі від малого до великого стали на захист України. Тепер ми переходимо в нову фазу – затяжну війну, де ключовими будуть бойовий дух, взаємопідтримка, міжнародна допомога та економіка.
Останні дії наших міжнародних партнерів суттєво вплинули на економіку ворога. Незабаром у них завершаться кошти та ресурси відтворювати армію.
Важливо для тих, хто ще не зрозумів, що накоїв Путін. Росіяни вже мають інфляцію, їх заблокували від усього світу, вони наближаються до дефолту… Українці навпаки – мають колосальну міжнародну підтримку. Польща вже анонсувала план Маршала для України на 100 мільярдів доларів. Тому у нас більше шансів виграти у цьому змаганні. Але треба пам'ятати: ми виграємо, але це гра в довгу.

24tv


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини