"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російські нацисти поцілили майже у меморіал Бабин Яр - пошкоджена Київська телевежа

У Києві пошкоджена телевежа. Про це офіційно сповістила КМДА, але увесь світ може побачити те наочно: російські окупанти зараз атакують столицю.

Ворог атакує столицю! Київська телевежа пошкоджена внаслідок потрапляння, двох, за попередньою інформацією, ракет.

Пошкоджена трансформаторна підстанція, яка живить електроенергією телевежу, а також апаратна на самій телевежі.

Під час ракетного удару загинули п'ятеро людей, у  тому числі сім'я з дітьми, ще п'ятеро - мають поранення різного ступеню важкості.

КМДА оповістила, що деякий час телебачення не працюватиме. Але є соцмережі, ютуб, інтернет-ЗМІ. Будьмо на зв'язку, друзі, поширюймо офіційну інформацію. Не дати ворогу жодного шансу збрехати!

Київська телевежа стоїть (а вона стоїть!) розташована зовсім поруч з військовим кладовищем і меморіалом Бабин Яр.

Російські нацисти Путіна поцілили майже у те місце, де нацисти Гітлера розстріляли тисячі євреїв. 

Київська телевежа - найвища споруда на території України, а також найвища ґратчаста і суцільнометалева вільна споруда у світі. Її висота – 385 метрів. Розташована вежа в районі Сирець, за адресою вулиця Дорогожицька, 10. Поруч розташовані Лук'янівський цвинтар та Бабин Яр. Найближча станція метро - Дорогожичі.

Будівництво телевежі тривало з 1968 до 1973 року. Маса металоконструкцій вежі – 2700 тонн. Телевежа повністю складається із сталевих труб різного діаметра. Нижня частина (база) складається з чотирьох похилих решітчастих опор, які підтримують призматичну решітчасту частину. У центральній частині розташована вертикальна труба діаметром 4 метри. Вона є шахтою ліфта і плавно переходить в антенну частину. На вежі встановлено два ліфти, один з яких працює до позначки 200 метрів, інший - 329 метрів. На позначках 80 та 200 метрів розташовані два технічні приміщення. Для монтажного з'єднання трубчастих елементів вежі вперше не використовувалися болти або заклепки, всі монтажні з'єднання виконані електрозварюванням (Туристичні портали).

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме