"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна поступово починає перехоплювати військову ініціативу у окупантів - Данілов

Українському військовому керівництву на чолі з Верховним Головнокомандувачем вдалося розпочати процес перехоплення військової ініціативи. Про це написав у Facebook секретар Ради з нацбезпеки і оборони Олексій Данілов.

“П‘ятий день героїчної боротьби. Наші військові, ТРО, весь сектор безпеки і оборони працює в режимі повної мобілізації. Українському військовому керівництву на чолі з Верховним Головнокомандувачем — Президентом України Володимиром Зеленським вдалося розпочати процес перехоплення військової ініціативи”, — написав Данілов.

Зі слів секретаря РНБО, план російського вторгнення був побудований на принципах їх нацистських попередників — “блискавичний прохід бронетанкових механізованих колон вглиб території, знищення об‘єктів критичної інфраструктури, блокування великих міст, ... руйнування логістичних ланцюжків, із застосуванням ДРГ створення ситуації паніки та хаосу та проведення спеціальних операцій зі знищення керівного складу країни”.

“Центральним пунктом плану путінського вторгнення було захоплення української столиці — міста Києва, і створення маріонеточного уряду, підконтрольного рф. На сьогодні жодної з цілей орківського плану не було досягнуто. Дана відсіч по всіх напрямках”, — підкреслив секретар РНБО.

Він зауважив, що наразі важкі бої тривають. Також, зі слів Данілова, особливої важливості в умовах війни набуває питання інформаційної протидії.

Одним із основних завдань українського інформаційного спротиву він назвав максимально повне донесення до жителів росії і родичів російських військових реальної ситуації з кількістью жертв і полонених.

“Таким чином, можна констатувати, що українська національна мобілізація, український спротив агресії зростає і міцнішає з кожним днем, і з кожним днем ми ближче до нашоі остаточної перемоги”, — додав секретар РНБО.

Читайте також: Україна подала позов до Росії до Міжнародного суду в Гаазі

Сумарні орієнтовні втрати ворога за чотири попередні доби (24, 25, 26, 27) загарбницької війни Російської Федерації в Україні — знищено 29 літаків, 29 гелікоптерів і 191 танк. Також втрати особового складу — 5300 російських військових.
Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини