"Підтримати"
Новини
Всі новини

УЄФА не проводитиме у Росії фінал Ліги чемпіонів з футболу

Якийсь час тому у ЗМІ з'явилися новини про те, що УЄФА готова розглянути питання про перенесення фіналу ЛЧ із Санкт-Петербурга до Лондона або Будапешта. Після вторгнення російської армії до України комітет ухвалив рішення.

Сьогодні, 24 лютого, виконавчий комітет УЄФА ухвалив рішення не проводити фінал ЛЧ на території Росії, інформує Associated Press. Остаточне рішення буде ухвалено у п'ятницю, 25 лютого, коли виконавчий комітет збереться на позачергове засідання.

Джерело повідомляє, що на засіданні буде ухвалено рішення щодо нового міста, яке 28 травня ухвалить фінал ЛЧ. Саме засідання заплановане на 9.00 за європейським часом.

Джерело повідомляє, що президент УЄФА не зміг стояти осторонь через дії Путіна.

Спільнота Fans Supporters Europe також звернулася з листом до УЄФА з проханням негайно провести засідання та перенести фінал ЛЧ із Росії до іншої країни.

В Україні після того, як Верховна Рада проголосувала за введення у країні військового стану, Прем'єр-ліга призупинила всі футбольні матчі на території України.

Читайте також: Путін загрожує страшними наслідками всім, хто хоче допомогти Україні

В Олімпійському комітеті обурені тим фактом, що Путін порушив усі традиції, згідно з якими на час проведення Олімпіада припиняються всі війни. Представники Паралімпійського комітету вже тримають зв'язок із представниками України та Росії, спортсмени яких мають представляти країни на Іграх у Пекіні. Російські спортсмени виступатимуть під прапором ПКР (Паралімпійський комітет РФ).

Джерело: Діалог.UA:


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме