"Підтримати"
Новини
Всі новини

Російські матері солдатів вже плачуть: вони не знають, де їх діти та що з ними

Російські матері солдатів вже плачуть: вони не знають, де їх діти та що з ними

До початку військової операції на Донбасі на кордон з Україною перекинули російських солдатів-строковиків. Про це повідомляє видання "Агентство" із посиланням на Комітет солдатських матерів.

Голова правління організації Ольга Ларкіна розповіла виданню, що з початку тижня у комітеті отримали десятки дзвінків від матерів, які поскаржилися, що їхніх синів-призовників терміново відправили до українського кордону, видавши бронежилети та бойову зброю. Матері пишуть у коментарях у групах "ВКонтакті", що їхні сини-солдати, перекинуті на кордон із Україною, перестали виходити на зв'язок. За словами Ларкіної, молоді люди змусили підписати контракти. У тих, хто відмовляється підписувати контракт, відбирають військові квитки та ставлять штамп або підписують контракти за них, зазначила голова Комітету солдатських матерів.
Організація має у своєму розпорядженні відомості про відправлення до Білгородської області, що межує з Україною, солдатів з 752-го мотострілецького полку в місті Валуйки, навчальної військової частини в Коврові, 3-ї мотострілецької дивізії з Богучар, з Наро-Фомінської військової частини та Таманської дивізії.
Серед тих, кого відправляють на кордон, навіть ті військовослужбовці термінової служби, яких закликали лише у грудні 2021 року та які ще не встигли пройти потрібну підготовку.
При цьому в Міноборони раніше заявляли, що відправку на війну терміновиків виключено. За законом їх можна спрямовувати до зони бойових дій не раніше, ніж через чотири місяці після початку служби в армії.
* * *
За словами заступника голови Комітету солдатських матерів Росії Андрія Курочкіна, керівництво Кремля вчинило черговий військовий злочин. Терміновиків примушують ставати контрактовиками. Тих, хто не хоче їхати не безглузду війну з Україною, жорстоко б'ють.
Налякані російські матері не знають, чи живі їхні діти.
Як стверджує, Курочкін, з самого ранку до Комітету солдатських матерів дзвонять стурбовані жінки.
Матері російських окупантів питають, де саме перебувають їх діти, однак ніякої інформації про них немає.
Телефони у терміновиків відбирають силою.
Переводять на контракт цілими полками, хоча хлопці не подавали жодних рапортів для цього, не виявляли ініціативи. Є факти застосування фізичного насильства, побиття тих, хто відмовляється ставати контрактником. Далі повна невідомість, тому що телефони відбирають. У нас шквал дзвінків від наляканих матерів з усієї Росії. Вони плачуть, не знають, чи живі, чи здорові їхні діти,
– зазначив Курочкін.
* * *
Важливо! Збройні сили України дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають санкцій на Росію.
Зберігаймо спокій, читаймо перевірені новини та віримо в ЗСУ!
Крим-реалії


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме