"Підтримати"
Новини
Всі новини

Путін почав шантажувати Україну та торгуватися в обмін на відновлення відносин

Після підписання Путіним указу про визнання "ЛНР" та "ДНР" і дозволу Радбезу РФ вводити війська на іноземні території (поки що це стосується лише "ЛНР" і "ДНР", але цілком може поширитися і на інші частини нашої країни, тим більше, що квазіреспубліки вважають, що їм належить вся територія Донецької та Луганської областей), розпочався шантаж України і торг.

Сьогодні російський лідер озвучив це вперше.

Російський президент сказав, що Україна має відмовитись від перспективи членства в НАТО та визнати Крим російським для відновлення дипломатичних відносин. Очевидно, він сподівається, що країни Заходу натиснуть на Україну для того, щоб, як їм може здатися, погасити вогнище напруженості в центрі Європи.

Путіну хочеться, щоб західні країни позбавили Україну зброї, яку вони поставили і мають намір постачати Україні, висловив ще низку нездійсненних вимог, які перетворили б Україну на безпорадну перед загрозою Росії країну.

З воістину кгбістським вишколом він в чергове постарався стикнути Зеленського і Порошенка, підкресливши, що Мінські угоди, які вже не існують (вони перестали існувати після визнання Росією "ДНР" і "ЛНР") підписував Порошенко, а нібито скасував Зеленський, який і став за них переслідувати свого попередника.

Українці сподіваються, що у президента Зеленського вистачить розсудливості не повестися на ці провокації, а навпаки, об'єднати зусилля з п'ятим президентом і спільно протистояти російській загрозі.

Читайте також: Верховна Рада включила до порядку денного питання про виділення ЗСУ 50 мільярдів грн

Щодо визнання Криму російським, то навряд чи в суспільстві зараз знайдеться політик, який навіть заїкнеться про дискусію на цю тему. Хіба що ОПЗЖ, але зараз вони не беруть жодної участі (крім кількох депутатів) у політичному житті країни.

Джерело: InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме