"Підтримати"
Новини
Всі новини

На "Євробачення" запропонують поїхати фіналісту, який посів друге місце

У соцмережах та у ЗМІ, включаючи закордонні, обговорюється новина про скандал на українському відборі на Євробачення: чи хтось поїде на конкурс або, як кілька років тому, Україна відмовиться від участі. Причиною скандалу стала недобросовісна поведінка фіналістки Національного відбору. 

Організаційний комітет Національного відбору на «Євробачення» ухвалив рішення звернутися до Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну на цьогорічному конкурсі, повідомляється на сайті «Суспільного».

Гурт посів друге місце на Нацвідборі, набравши 14 балів. При цьому Kalush Orchestra отримали максимальні вісім балів від глядачів і шість – від членів журі.

«Згідно з пунктом 3.4 Правил у разі припинення «Суспільним» участі у Відборі учасника, визначеного/оголошеного переможцем Відбору, «Суспільне» має право прийняти рішення щодо визначення представника від України на конкурсі з-поміж інших фіналістів. Для мовника важливо зберегти довіру глядачів до пісенного конкурсу, тому «Суспільне» пропонує гурту, який посів друге місце у фіналі та здобув найбільшу підтримку глядачів, представити Україну на «Євробаченні-2022», керуючись принципом дотримання рейтингової таблиці фіналістів Національного відбору у заяві.

Читайте також: Дежавю: на Євробачення поїде інший учасник через обман під час відбору 

Нагадаємо, переможцем Нацвідбору стала Аліна Паш. Користувачі соцмереж висловили невдоволення вибором, оскільки звучала інформація, що співачка незаконно відвідувала окупований Крим, прилетівши туди із Москви. Гурт Kalush Orchestra звинуватив організаторів Нацвідбору у фальсифікації результатів та вимагала показати результати голосування глядачів.

Паш надала «Суспільному» довідку про те, що вона перетинала кордон до КПВВ «Чаплинка». Але незабаром стало відомо, що довідка є фальшивою.

Оргкомітет заявив про рішення припинити участь співачки у відборі. Причиною цього стала "недостовірність інформації, переданої Громадському мовнику". Аліна Паш зняла свою кандидатуру з відбору, розповсюджуючи при цьому відомості, що таке рішення прийняла сама. 

Джерело: ZN.UA; InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме