"Підтримати"
Новини
Всі новини

Поляки проти "розриву у європейській солідарності": Радослав Фогель про позицію Німеччини

Поляки проти "розриву у європейській солідарності": Радослав Фогель про позицію Німеччини

Секретар із міжнародних справ і заступник голови польської правлячої партії Право і Справедливість (ПіС) Радослав Фогель назвав позицію Німеччини щодо постачання оборонної зброї Україні "розривом у європейській солідарності". Ця думка прозвучала в інтерв'ю Польському радіо.

Фогель вважає, що для зниження рівня ескалації Росія має абсолютно переконатися у єдності Європи та союзників, у їхній рішучості діяти з максимальною твердістю.
"Ми повинні показати Росії, що відповідь західного світу, НАТО і ЄС буде сильною й однозначною", – сказав він.
Разом з тим заступник глави ПіС зазначає, що в цю "однозначність" поки що не вписується рішення Німеччини не продавати і не постачати Україні оборонну зброю. Фогель назвав таку позицію Берліна "розривом у європейській солідарності".
Він вважає, що на позицію Німеччини можна вплинути зусиллями інших союзників НАТО.
Раніше прем'єр-міністерка Естонії Кая Каллас сказала, що "у Кремлі розуміють силу, і ми можемо її продемонструвати, якщо будемо одностайні як союзники та тверді у своїх принципах".
Німеччина послідовно відмовляється давати Україні зброю для захисту від російської агресії та блокує постачання Києву озброєнь через НАТО.
21 січня 2022 року WSJ повідомив, що Німеччина не дозволяє Естонії поставити Україні зброю німецького виробництва, яку має Таллінн.
МЗС України висловило послу Німеччини глибоке розчарування через позицію уряду Німеччини щодо ненадання Україні оборонного озброєння.
22 січня міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт заявила, що Берлін поки не постачатиме зброю Україні, але надасть військовий польовий шпиталь за 5,3 млн євро.
Liga.net


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини