"Підтримати"
Новини
Всі новини

Додаток "Дія" обіцяють залишити безкоштовним для користувачів. Але не для всіх

Останнім часом у суспільстві активно обговорюється звістка про те, що програма "Дія" може стати платною для користувачів. Нацбанк України спростував ці чутки. 

Вхід у додаток “Дія” для українців залишиться безкоштовним після того, як у системі BankID НБУ запровадять тарифи для її учасників. Про це повідомила пресслужба Національного банку.

“Якщо ви зустрінете новину, що "Дія" стане платною через тарифи BankID НБУ, знайте – це фейк! Нещодавно ми повідомили, що з 1 лютого 2022 року у Системі BankID НБУ запроваджуються тарифи для її учасників. Ті, хто читав це повідомлення повністю, а не лише заголовок, знають, що тарифи передбачені виключно для учасників системи – банків та інших компаній, що надають комерційні послуги”, — запевняють у НБУ.

Зазначається, що тарифи в системі BankID НБУ не стосуються абонентів – надавачів некомерційних послуг, зокрема таких як "Дія".

Тому у користуванні додатком "Дія" жодних змін, пов’язаних з рішенням НБУ щодо встановлення тарифів для абонентів системи BankID НБУ, не станеться, і вхід до "Дії" залишається для громадян безкоштовним.

Повідомимо, що кабінет міністрів України уповноважив Міністерство цифрової трансформації блокувати платежі за програмою “єПідтримка” у разі порушення умов програми.
Джерело:  УНН 


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме