"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна дожилася до запровадження держрегулювання цін на продукти першої потреби

Україна дожилася до запровадження держрегулювання цін на продукти першої потреби

Сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив рішення запровадити держрегулювання цін на низку продуктів, серед яких гречка, цукор та яйця.

Згідно з пояснювальною запискою, у проекті пропонують внести зміни, відповідно до яких на період дії карантину на певні товари граничний рівень торговельної надбавки не має перевищувати 10% від оптово-відпускної ціни, з урахуванням рекламних, маркетингових, логвстичних послуг, послуг з підготовки, обгобки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією кінцевому споживачу.
До таких товарів належать: хліб житньо-пшеничний, батон, крупа грчечана, цікор-пісок, борошно пшеничне вищого гатунку, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищаго гатунку), малоко пастеризоване жирністю 2,5% (у плівці), олію соняшникову, яйця курячі категорії С1,птицю (тушку курячу) та масло вершкове жирністю 72,5%.
Раніше уряд додав до списку харчових продуктів батон та олію соняшникову, подорожчання яких суб'єкти господарювання мають заздалегідь декларувати. Також влада заборонила встановлювати націнку на ці два продукти понад 10%.
УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме