"Підтримати"
Новини
Всі новини

Поліцейські у Токмаку не звільняються: у ГУНП заявили, що не отримували рапорти

Поліцейські у Токмаку не звільняються: у ГУНП заявили, що не отримували рапорти

Народна депутатка від "Слуги народу" Юлія Яцик повідомила, що у Токмаку 95% співробітників відділу поліції написали рапорти про звільнення. Але у ГУНП Запорізької області заявили, що не отримували документів і відділ продовжує працювати у штатному режимі.

Водночас правоохоронці визнали, що були скарги щодо виплат. Про це повідомляється на сайті Головного управління Нацполіції регіону.
"Інформація про масове подання рапортів на звільнення поліцейськими відділу №3 не відповідає дійсності. Більше того, ми фіксуємо штучне та планомірне просування неправдивої інформації з метою дискредитації діяльності поліцейських підрозділу та обласної поліції в цілому", – йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що 31 грудня поліцейські справді заявили про незадоволення матеріально-технічним забезпеченням та рівнем оплати за понаднормове несення служби.
У поліції наголошують, що після обговорення ситуації з оплатою праці з профспілкою направлено колективне звернення до депутатів, Кабміну, міністру внутрішніх справ та президенту.
"Зараз співробітники підрозділу несуть службу в штатному режимі. Жодного рапорту на звільнення в апарат ГУНП не надходило", – зазначається в повідомленні.
Раніше народна депутатка Юлія Яцик у Facebook написала, що з відділу поліції №3 у Токмаку звільнилися 95% поліцейських. Усього 31 грудня було подано 30 рапортів. 

Причин звільнення вказано декілька:
* невиконання керівництвом ГУНП Запорізької області оплати праці за ненормований робочий день та інших виплат;
* спотворення фактів роботи поліцейських громадськими особами, що провокує недовіру до правоохоронців із боку населення;
* систематичний тиск з боку керівництва ГУНП щодо виконання показників "розкриття" злочинів.
Яцик наголосила, що не вірить у 70-відсоткове розкриття в області та пояснила чому: "Контрольні" злочини в ЄРДР взагалі не реєструються або реєструються з мінімальною кваліфікацією… за вказівкою посадових осіб ГУНП, а коли подія набуває громадського резонансу – знаходять "крайніх" та звільняють із ганьбою".
Водночас, 1 січня на сайті місцевого інформбюро з'явилося повідомлення про службову перевірку діяльності відділення поліції № 3, з якого якраз і звільнилися правоохоронці.
Нагадаємо: у листопаді у Харкові через низькі зарплати також масово звільнялися співробітники патрульної поліції.
Оbozrevatel


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини