"Підтримати"
Новини
Всі новини

Засідання Кабміну: співпраця з ЄС у сфері ядерної безпеки, енергоефективність, безвіз із Сейшелами

Засідання Кабміну: співпраця з ЄС у сфері ядерної безпеки, енергоефективність, безвіз із Сейшелами

Кабінет міністрів на засіданні у четвер розглянув низку угод, законопроектів, постанов та розпоряджень. Серед них - підписання угоди про фінансування Річної програми дій 2020 року щодо співробітництва у сфері ядерної безпеки між урядом України та Єврокомісією, а також схвалення проекту угоди між Україною та Сейшельськими островами про взаємне скасування візових вимог. 

Проекти законів
Уряд розгляне проект закону щодо посилення захисту прав інтелектуальної власності. Метою його ухвалення є імплементація до національного законодавства положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Також уряд розгляне законопроект про зміни до деяких законів щодо створення умов для запровадження комплексної термомодернізації будівель та зміни до Кримінального процесуального кодексу України в частині удосконалення здійснення досудового розслідування та судового провадження щодо кримінальних проступків.
Окрім цього, урядовці розглянуть проекти законів про водовідведення стічних вод населених пунктів, про географічні зазначення спиртних напоїв та про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів.

Проекти указів Президента України
Кабмін голосуватиме проект указу Президента України "Про зміну меж національного природного парку "Дворічанський" та про призначення президентських стипендій для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів.

Проекти постанов Кабміну
Уряд розглядатиме проект постанови "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами".
Також планується розгляд постанови "Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для твердопаливних котлів". Метою ухвалення проекту є регламентація вимог до екодизайну твердопаливних котлів відповідно до оновленого законодавства ЄС.
Також планується голосувати про внесення змін до Порядку проведення огляду оборонно-промислового комплексу та щодо внесення зміни до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів.

Проекти розпоряджень Кабміну
Уряд розгляне проект розпорядження Кабміну про Національний план дій з енергоефективності на період до 2030 року; про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти у спільну власність територіальних громад Волинської, Одеської, Чернігівської, Луганської та Хмельницької областей; про підписання додаткової угоди з ЄС про зміни до угоди про фінансування заходу “Програма технічного співробітництва 2019” (ЕNI/2019/041-718).
Зокрема також планується схвалити проект угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Сейшельські острови про взаємне скасування візових вимог та затвердження фінансового плану державного підприємства “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” на 2022 рік.
Українці можуть в’їжджати без віз до 108 країн, а ще до 52 – за спрощеною процедурою.
УНН


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини