"Підтримати"
Новини
Всі новини

Як живуть люди у світі: у музеї кінокомпанії Warner Brothers у Каліфорнії

Бенджамін Вонколасер із містечка Красносельц у Польщі, що входила тоді до складу Російської імперії, кинув свій бідний будинок і повіз свою сім'ю в Америку в пошуках щастя. Було це у 80-х роках 19-го століття.

Він був шевцем і не міг дати синам Альберту, Гаррі, Сему та Джеку на батьківщині нічого – ні через бідність, ні через національність.

Хлопці виросли розумними, амбітними та дуже ризиковими. Але їхній ризик виправдався. Вони зуміли побачити в мистецтві, що тільки зароджується, - майбутнє. І це було кіно. А брати Уорнер – таке прізвище сім'я взяла собі в Америці – стали засновниками перших кінокомпаній, а згодом створили всесвітньо відомий кіноконцерн, який кожному кіноглядачеві відомий як компанія Warner Bros. Entertainment, Inc. (раніше Warner Bros. Pictures).

Їхній внесок в історію світового кінематографу виявився настільки величезним. що зараз навіть важко уявити, як розвивалося б кіно без новацій Warner Bros. (Ворнер Бразерз) - вони відкрили перші кінотеатри, стояли біля витоків впровадження кольору та звуку в кіно, знімали цікаві фільми та мультфільми, були в гущавині життя.

...І лише досягнувши найбільших висот, не витримали випробування великими грошима - посварилися і продали своє дітище, яке зазнало і так багато змін, іншим власникам. Але це було вже наприкінці життя, коли випробувано в ньому вже було все: і вогонь, і вода, і мідні труби, що виявилися такими небезпечними.

Наразі компанія Warner Bros. Entertainment, Inc. успішно функціонує, а імена чотирьох братів назавжди залишилися у її історії: Гаррі Уорнер (Гірш Вонсколасер) (1881-1958), Альберт Уорнер (Аарон Вонсколасер) (1883-1967), Сем Уорнер (Шмуль Вонсколасер) (1887-1927) та Джек Уорнер (Іцхак Вонсколасер) (1892—1976).

Наш добровільний кореспондент Наталія Клименко, яка зараз перебуває у США, надіслала для InfoKava фоторепортаж із музею кінокомпанії. Там, у залах цього унікального музею, можна зустріти багато героїв фільмів, які в різні часи були створені силами легендарної кінокомпанії. Давайте й ми віртуально побуваємо у залах цього музею. 

InfoKava


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме